Ratusz w Lewinie Brzeskim Rynek w Lewinie Brzeskim – pierzeja wschodnia Fronton z symbolem Lewina Brzeskiego nad wejściem głównym do Ratusza w Lewinie Brzeskim Ratusz w Lewinie Brzeskim Pałac von Beessów w Lewinie Brzeskim adaptowany na Gimnazjum Publiczne Pałac von Beessów w Lewinie Brzeskim adaptowany na Gimnazjum Publiczne Gotycki zegar słoneczny na ścianie XIV-wiecznego kościoła w Lewinie Brzeskim Neoklasyczny kościół pw. NMP w Lewinie Brzeskim Plac zabaw przy Przedszkolu Nr 1 w Lewinie Brzeskim Rynek w Lewinie Brzeskim – pierzeja południowa

PSP w Lewinie Brzeskim bije rekord w prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej

16 X 2013r. uczniowie PSP w Lewinie Brzeskim wzięli udział w biciu Rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą ilość osób. Dokładnie o godz.12:00 wszystkie chętne dzieci klas 4 - 6 przystąpiły do bicia rekordu. Nieprzerwanie przez 30 minut, w rytm piosenki „Stayin’ Alive” zespołu Bee Gees (która znakomicie oddaje tempo uciskania) 72 uczniów (zmieniając się) wykonywało wdechy i uciski ratownicze na czterech fantomach. Organizatorką akcji w naszej szkole była pani D. Wójcik, której pomagały pani K. Zaczkiewicz i pani R. Gajos.    

           Wszystkim uczestnikom bicia Rekordu  bardzo dziękujemy za zaangażowanie. WOŚP otrzymała naszą szkolną dokumentację (zdjęcia i filmy) z przebiegu bicia Rekordu, którą chce przedstawić Ekipie Guinnessa, aby mogli formalnie przygotować się do zatwierdzenia Rekordu w takiej formie w przyszłym roku.

 DO ZOBACZENIA ZA ROK !                                                   

D. Wójcik

 

 

 

Gmina fair play
Urząd Miejski Lewin Brzeski
49-340 Lewin Brzeski, ul. Rynek 1
tel.: 77 424 66 00, fax: 77 424 66 38
e-mail:
czwartek
26
Dziś jest: 2015-11-26
Imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy

Dzisiaj: 2148
W tym miesiącu: 71099
Wszystkich odwiedzin: 2027750